Otwarcie Copernicus Toruń Hotel (Toruń)

Wpis 31 z 59
Wpis 31 z 59
Share Button

Wczoraj (10 maja 2013 roku) miałyśmy przyjemność uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Hotelu Copernicus. Miałyśmy już okazję odwiedzić ten hotel przy okazji realizacji materiału w Restauracji Sfera by Sebastian Krauzowicz, którego kuchnia uwiodła nasze podniebienia… (zobacz wpis: http://miastosmakow.pl/sfera/)

Zaproszenie sprawiło nam ogromną radość, ponieważ była to kolejna okazja na degustację kulinarnych dzieł Szefa kuchni i jego zespołu ;) .

Otwarcie zorganizowano w pięknym hotelowym ogrodzie z widokiem na Wisłę. Na tym „Garden Party” obowiązywał dresscode: odcienie bieli i płaskie obuwie. Choć pogoda była niepewna, to jednak goście przybyli w jasnych strojach.

Wśród zaproszonych można było spotkać wiele osób znanych ze szklanego ekranu, m.in. Waldemara Błaszczyka, Ewę Gawryluk, Cezarego Harasimowicza i Agnieszkę Więdłochę. Również swoją obecnością zaszczycił kulinarny autorytet – Kurt Scheller.

Uroczystość została poprowadzona przez Marcina Prokopa…

… a Kasia Wilk i Sławek Uniatowski uświetnili ją swoimi wokalnymi występami .

Po uroczystym przecięciu wstęgi, Prezydent Miasta Torunia – Pan Michał Zaleski, wręczył właścicielowi Hotelu Copernicus grafikę z panoramą Torunia.

Zaproszeni mieli przyjemność zasmakować w wielu przekąskach, daniach z grilla i deserach, które były tak pyszne, że aż szkoda, że dzisiaj nie ma „poprawin” ;) .

Poza paletą smaków kulinarnych można było także skosztować w różnych alkoholach…

Atmosfera tego przyjęcia była tak cudowna, że nawet padający deszcz nikomu nie przeszkadzał. Goście zostali obdarowani parasolami i dalej dobrze się bawili.

O godzinie 22 mieliśmy okazję obejrzeć pokaz fajerwerków nad Wisłą, który zakończył „ogrodową” cześć otwarcia, po której goście zostali zaproszeni do hotelowego klubu STARS, w którym zagościli do białego rana ;) .

W tę uroczystość, poza wysiłkiem, włożono także wiele serca i pasji. Cieszymy się, że takie wyjątkowe miejsce znalazło się na toruńskiej mapie.

 

 

Copernicus Toruń Hotel

ul Bulwar Filadelfijski 11, Toruń

Tel.: 56 611 57 00

www.copernicustorunhotel.com/

Restauracja Sfera by Sebastian Krauzowicz

ul Bulwar Filadelfijski 11, Toruń

Tel.: 56 611 57 59

www.restauracjasfera.com

 

zobacz także: 
http://miastosmakow.pl/sfera/

http://miastosmakow.pl/dzien-czekolady/

http://miastosmakow.pl/burgery/

 

Share Button

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zobacz poprzedni wpis - W kapciach (Toruń)
Zobacz następny wpis - Róże i Zen (Toruń)